Organik Ahşap Ürünler İçin Tıklayınız (Org 01)

Marka : OEM
Fiyat : ₺0,00(KDV Dahil)

   

    İncelemekte olduğunuz ürün için İstanbul İçi ücretsiz keşif ve fiyat bilgisi talep edebilirsiniz. Ürün Fiyatlarımız Adet ve Metre  Bazında Olup Ön Siparişli Üründür. Ağaç cinsine göre fiyatlar farklılık gösterebilir. 

     


* Ahşap malzemesi hayatımızın her alanında kullanılsa da, en çok mobilyalara yakışıyor olması bir gerçektir. Ahşap malzemesini işlemekten öte, artık doğal hali ile kullanılması ve özellikle masa şeklinde tasarlanması çok tercih ediliyor. Doğal ahşap masa modelleri için sunulan bu örneklerden yola çıkarak, herkes hazır ürünleri inceleyebilir ya da özel olarak yaptırabilir. Yemek odaları, bahçeler, salon ve mutfaklar için kullanılabilecek ideal ürünlerdir. Aynı şekilde iş yerleri için toplantı masası olarak da kullanılabilir. Birçok restoran ve cafe gibi mekanlar da, ortak masalarda doğal ahşap ile üretilen tasarımları tercih ediyor.

Doğal ahşap masa modelleri hemen hemen her tarz mekana uyum sağlar. Ayrıca doğal ahşap, kullanıldığı alanlara çok daha şık ve modern bir görünüm kazandırmakta, maliyet açısından da daha ekonomik bir uygulama sağlamaktadır. Doğal ahşap şıklığından faydalanılarak tasarlanan masalar, organik formları sayesinde, mekana doğallık ve dinamizm katacaktır. Artık hazır ve çok işlem görmüş mobilyalar yerine, bu şekilde doğal bırakılan ürünler trend sayılmaktadır.