Sistre Cila İşlemi  ;

Sistre cila mevcut olan Masif yada Lamine parkelerin zaman içeresinde yıpranmış, aşınmış, renginin bozulmuş olması yani kısaca deforme olmuş artık parkelerin özelliğini kaybetme aşamasına gelmiş olan parkelerin ilk günkü görünümü ve estetiğini geri kazanması için uygulanan işlemlere sistre denir. Sistre cila çeşitli aşamalardan geçtikten sonra ancak verim kazandırır. Sistre cila, sistre makinası yardımıyla yapılan uygulamadır. Bu sayede parkelerdeki lekelerden ve istenmeyen görüntülerden kurtulmasını sağlamaktadır daha sonra dolgu dediğimiz dolgu macunu ile araları açılmış olan parkelerinizin aralarını doldurmaya yarar daha sonradan cila işlemine geçilir. Sistre cila uygulaması parkelerin rengini değiştirmek isteyen müşterilerimiz sistre cila uygulaması yapılırken istediği rengide değiştirebilirler.

 
 
 

       Sistre, yer döşeme malzemelerinin yüzey kısmına uygulanan işlemlerin tümüne denir. Sistre sayesinde yüzeyde istenilmeyen lekeler tamamen yok etmiş olunur. Halk arasında silistre olarak ta bilinen sistre, sistre makinesi ile yapılır. Sistre, parkelerin üst kısımlarının zımparalanması daha sonrasında parke aralarındaki boşluk ve çatlakların parke macunu ile doldurulması işidir. Bu işlemlerin sonunda parkelerin yüzeyleri pürüzsüz hale getirilerek selülozik dolgu verniği ile verniklenip en son işlem olarak ta parkeleri parlatmak için kullanılan parke cilacı kullanılır. Parkeleriniz ne durumda olursa olsun sistre sayesinde parkeleriniz ilk yaptırdığınız gün ki gibi yeni bir görünüme sahip olacaktır. Parke üzerinde oluşan çizikler vernikleme veya cilalama işlemleri ile giderilemez. Çizikleri kaybetmek için parkelerin sistre olması şarttır. Parkelerin üzerindeki cilada uzun müddet çizik kalmış ise cilasız kısımlar bir müddet sonra kararmaya başlayıp yosunlaşmaya başlar. Bu durumda parkeleriniz sistre de yapılsa yosunlaşmış bölümler eski haline gelemeyecektir. Uygun zamanlarda sistre uygulaması yapılan parkeleriniz uzun yıllar yeni kalacaktır. Parkeleriniz çizilme oranının artması yüzeydeki cilanın artık özelliğini kaybetmeye başladığını gösterir. Zamanında müdahale edilmez ise cilasız kalan kısımlar kararmaya başlar.

nyemizde Çalışan Uzman Kadromuz İle Sorunlarınıza Kalıcı ve Estetik Çözümler Sunmaktayız , Parke Uygulamalarımızda İstediğinize Özel Değişik Tarzda Uygulama Hizmeti de verilmektedir.  Aklınıza Takılan Tüm sorunlarınız için 0850 520 0 479  Çağrı Merkezimizi Arayabilir , detaylı fiyat teklifi alabılırsınız .

 

  

.....    Mekanlara Değer Katan Profesyonel Çözümler

  

 

 .... Doğaya Katkı Sağlıklı Zeminler, Uzman Kadro Garantili Uygulama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR