Elevit Meşe Lamine Parke

Elevit Meşe Lamine Parke (N-01)

Fiyat : € 49,26(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺1.022,55(KDV Dahil)

                                                                               Lütfen  Dikkat  Ediniz!                             

 

Sitemizde Satılan Tüm Ürünlerin Fiyat Hesaplamaları m2 olarak hesaplanmaktadır . Almayı Düşündüğünüz Ürünlerin Kargo Bedelleri İle İlgili Lütfen Firmamızla İrtibata Geçiniz. 

 

 

- Yüzeyde kullanılan 0.6 mm ağaç kaplama sayesinde, istenilen her cins ağaçtan üretim imkanı sunulmaktadır. 

Taşıyıcı levha olarak kullanılan yüksek yoğunluklu HDF ( 925 kgm3 ) Naturfloor'un nem - darbe direnci ve sağlamlık konusundaki en önemli bileşenlerindendir. 

Yüzeyde kullanılmakta olan U.V cila teknikleri, çizilme ve çökme gibi dış etkenlerden gelebilecek zararlara karşı son derece yüksek mukavemet göstermektedir. 

Yüzeyde kullanılmakta olan ahşabın 0.6mm kalınlıkta olması, kaliteli, doğal ve ahşap parkenin uygun fiyatlar karşılığında temin edilebilmesine olanak sağlamaktadır. 

- Lamine parke ve laminant parke arasında sınıflandırılabilecek olan Naturfloor, doğallığı, çevre ve insan dostu olmasıyla laminant parkelere üstünlük sağlarken, uygun fiyat, kolay ulaşılabilirlik ve kısıtlı doğal kaynakların daha az kullanılmasıyla lamine parkede bulunmayan avantajları sağlamaktadır. 

Orta katman olarak kullanılan HDF levha ısıya gösterdiği direnç sayesinde yerden ısıtma sistemleriyle uyum sağlamaktadır. 

- Yan ve kafa taraflarında kullanılan kilitli sistem sayesinde, tutkalsız ve kolay montaj imkanı sunulmaktadır. 

- Standart üretim ölçüleri : 120 * 20 cm / 11mm kalınlık

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR