Floorpan Akdeniz Çam

Floorpan Akdeniz Çam (C56)

Marka : FLOORPAN
Fiyat : ₺158,29(KDV Dahil)

Ürün Satış Fiyatlarımız m2 Bazında Olup , Nakliye , Yan Ürünler ve Montaj Fiyatları Hariç İstanbul Depo  Teslimidir. 

İstanbul Anadolu yakası İçin Montaj Dahil  40 TL/M2   Yapılmaktadır.


  

Kastamonu Entegre A.Ş.'nin üretmiş olduğu ürünler arasında laminat parke çok önemli bir konuma sahiptir. 1999 yılında ilk laminat parke üretimine başlamış ve bugün 60 milyon  m² üretim kapasitesine ulaşmıştır. Dört ayrı tesiste ( Gebze, Kastamonu, Adana, Rusya Federasyonu - Tataristan ) yeni ve son teknoloji ürünü makinelerde üretim yapılmaktadır. Her ürün üretim aşamasında  60 ayrı testten geçirilerek parke haline gelmektedir. Bu nedenle Türkiye'de en çok tercih edilen laminat parke konumundadır.
 
Laminat Parke üretiminde kaliteyi belirleyen en önemli faktörlerden birisi de kullanılan kesici takımların kalitesi ve performansıdır. Kastamonu Entegre, Leitz ve Leuco gibi bu konuda Avrupa'nın en önde gelen iki tedarikçisi ile çalışmaktadır.
 
Yine ülkemizde laminat parke üretiminde CVD ve Monodiamond takım sadece Kastamonu Entegre'nin Gebze ve Kastamonu'daki laminat parke üretim tesislerinde kullanılmaktadır. Profil yüzeylerinde mikron seviyesindeki hassasiyetlerin sağlanmasında bu kesici takımların önemi çok büyüktür.
 
Kastamonu Entegre'yi farklı kılan en önemli özelliklerden birisi de her iki tesisinde de kalite kontrol ve tasnif işinin bilgisayar kontrollü kamera sistemiyle yapılmasıdır. Massen/Baumer firması levha üzerindeki çok küçük hataları kameralar yardımıyla tespit edip hat hızıyla entegre olarak hatalı ürünleri ayırabilen bir sistem geliştirmiştir. İnsan gözüyle yapılan kalite kontrol işleminde üretimin dakikada 110-200 parça ile seyrederken üstte sıralanan hataların fark edilmesi ve tasnifi imkanı olmamakta ve bu hatalı ürünler 1. kalite olarak sevkedilebilmektedir. Buna karşın Massen Kamera sistemi en küçük hataları bile hat hızına uyumlu olarak tasnif etmekte ve 100 % müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.
 
Laminat  parke üretiminde kullanılan klik profili, Unilin firmasıyla yapılan anlaşma çerçevesinde L2C Uniclick profildir. Laminat parke üretiminde profil bıçakları ile elde edilen kesit, projeksiyon cihazında her iki saatte bir kontrol edilerek % 100 eşdeğerlik sağlanmaktadır. Japonya Menşeli MITOTOYA firması Dünya'da hassas ölçüm cihazları üretiminde lider bir firmadır ve Kastamonu Entegre'nin her iki tesisinde de MITITOYA cihazları ile ölçümler yapılmaktadır.

 

FLOORPAN KULLANIM ALANLARI

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR