(S06) Lake Süpürgelik
(S06) Lake Süpürgelik

(S06) Lake Süpürgelik (Lake 06)

Marka : OEM
İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : ₺85,69(KDV Dahil)
İndirimli : ₺79,98(KDV Dahil)
₺9,15 'den başlayan taksitlerle

İncelemekte Olduğunuz Lake Süpürgelik Fiyatları Yanlızca Ürün Fiyatı Olup,  

Metre Bazında Fiyatlandırılmıştır.   Ürün Satışlarımız Belirli Bir Metraj İçin Olup, Depo Teslim Fiyatıdır. Adresinize Teslim Bilgisi İçin Lütfen İrtibata Geçiniz.

  • Teknik Özellikler

    Genişlik : 140 mm

    Yükseklik : 120 mm

 

Sudan, Nemden, Darbeden etkilenmeyen polimer üzerine dekoratif Lake Boyalı Süpürgelik

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ 

-Sudan rutubetten şişmez, çürümez, böceklenmez

-Hijyeniktir bakteri barındırmaz

-Profilin yüzeyi kalkmaz, kabarmaz, solmaz

-Lake boyası renk değiştirmez

-Projelerde profil üzerine motif ve logo uygulaması yapılabilir

-Profil uygulamasında motif aralarında çivi gizliliği sağlar

-Altın ve Gümüş işlemeli desenler, yaşam alanlarınıza zenginlik katar

-Polimer yapısından dolayı uzun ömürlüdür

-Geri dönüşümlü malzemeden üretilmiştir

-Ağaçları, çevreyi ve doğayı korur

  Lake süpürgelik modelleri, ince ve uzun tasarımı sayesinde duvarın bittiği alt nokta ile zeminin başlangıç çizgisini estetik bir şekilde birleştirir. Kat kat artan veya azalan kademeli kesim hatları, geçişi yumuşattığı için ahşap parkenin görünümünü de tamamlayıcı bir etkiye sahiptir. Kademeli görsel efekt oluşturan modeller; retro, rustik ve tasarım parkeler ile mükemmel bir uyum gösterir. Lake süpürgelikler, klasik ahşap parkelerin yanı sıra seramik, taş ve parlak parkeler ile de tercih edebilirsiniz.

 

Premium parkeler ile rahatlıkla kullanabileceğiniz lake süpürgelik çeşitleri, minimal ve dolgun tasarım özelliğiyle, odalarınızın genel mimari düzenindeki kalite algısını yükseltmenize da yardımcı olur. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden imal edildiği için, hem duvarı hem de ahşap köşe noktalarını dış etmenlerden izole ederek korur. Dikey uzunluğu geleneksel modellere kıyasla çok daha yüksek olduğu için, temizlik esnasında elektrikli süpürge başı ve sopalı toz bezlerinin darbelerine karşı ekstra dayanıklılık sağlar.

 Lake Süpürgeliklerin Montajı ve Kullanım Alanları

Mdf ve dökme kalıp ahşap gibi birinci kalite malzemelerden imal edilen lake süpürgelik modelleri, pvc kağıtlar ile kaplanarak kullanıma hazır hale getirilir. Ahşap içerikli olduğu için spiral ile kesilerek odalarınızın tüm taban yüzeyine kolaylıkla uyumlu hale getirilebilir. Adaptörlü ve geçmeli aparatları sayesinde, vidalama delme veya yapıştırma gibi süpürgelik yüzeyine zarar verebilecek uygulamalara gerek kalmadan monte edilir. Adaptör aparatı tamamen iç kesimde kaldığı için, dışarıdan olumsuz bir görünüme de yol açmaz. Metal veya plastik geçmeler monte edildikten sonra, süpürgelik oluğa yerleştirilerek sağlamlaştırılır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR